0(272) 213 48 46 - 213 48 38       info@safir-grp.com
 
Gelişmiş Arama
Durumu Türü Kategorisi Mahalle
Min Fiyat Max Fiyat
Sonuçları Göster   Hayalinizdeki gayrimenkule ulaşmak için kriterlerinizi belirleyin...

Hakkımızda

Safir bilindiği gibi değerli, kaliteli, şeffaf bir taşdır. Hayatına Dürüstlük Netlik ve Cesareti çekmek isteyenler için idealdir. Bizde Dürüst Kaliteli Ne Yaptığını Bilen Fırsatlar Karşısında Cesaretli çalışma anlayışını benimseyen işletmemizi ve müşterilerimize verdiğimiz değeri en iyi tanımlayacak "Safir Grp" ismini tercih ettik.

   Biz Safir Grp çalışanları, aldığımız eğitim, yılların birikimi bilgi ve tecrübelerimizle, güvenilir bir ortamda donanımlı ofislerimizde sadece Afyonkarahisar merkez ,ilçe ve köylerinde değil internet ve web sayfamızla ulusal ve uluslar arası hizmet verebilecek kapasitemizle sizlerle beraberiz. Günümüz teknolojisini ve yeniliklerini kullanarak (bilgisayar sistemi, hızlı internet erişimi, yeterli telefon ağı, dijital kamera, Lcd televizyon, Drone Çekimleri Gimbal ve diğer dijital ofis araçlarıyla) emlak alım, satım, kiralama, projelendirme konularında hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize gayrimenküllerimizin ve projelendirmelerin görüntülerini ofisimizde sunup, en iyi şekilde ön bilgi veriyoruz. Ön bilgilendirme sonrası aracımızla müşterilerimizin tercih ettiği gayrimenkülleri tanıtıyoruz. 

  Safir Grp, kaliteyi, şeffaflığı, müşteri memnuniyetini ön plan da tutarak, siz Safir Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için bütün imkanlarını seferber etmeye devam ediyor..
{{brdKategori}}
{{brdKonum}}
Seçimi Tamamla
Vazgeç