0(272) 213 48 46 - 213 48 38       info@safir-grp.com
 
Gelişmiş Arama
Durumu Türü Kategorisi Mahalle
Min Fiyat Max Fiyat
Sonuçları Göster   Hayalinizdeki gayrimenkule ulaşmak için kriterlerinizi belirleyin...

Hakkımızda

Safir bilindiği gibi değerli, kaliteli, şeffaf bir taşdır. Bizde müşterilerimize verdiğimiz değeri, kaliteli hizmetimizi ve şeffaflığımızı en iyi tanımlayacak "Safir Grp" ismini tercih ettik.

 Biz Safir Grp çalışanları, gerek Türkiye şartlarında aldığımız eğitim, gerekse yılların birikimi yurtdışı bilgi ve tecrübelerimizle, güvenilir bir ortamda donanımlı ofisimizle Afyonkarahisar merkezinde, internet ve web sayfamızla şehirler arası ve uluslar arasında artık sizlerle beraberiz. Günümüz teknolojisini ve yeniliklerini kullanarak (bilgisayar sistemi, hızlı internet erişimi, yeterli telefon ağı, dijital kamera, dvd'li televizyon ve diğer dijital ofis araçlarıyla) emlak alım, satım, kiralama, projelendirme konularında hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize gayrimenküllerimizin ve projelendirmelerin görüntülerini ofisimizde sunup, en iyi şekilde ön bilgi veriyoruz.

 Bu aşamadan sonra, ofis aracımızla müşterilerimizin tercih ettiği gayrimenkülleri tanıtıyoruz. Safir Grp, kaliteyi, şeffaflığı, müşteri memnuniyetini ön plan da tutarak, sizlere en iyi hizmeti vermek için bütün imkanlarını seferber etmeye devam ediyor. İşte Safir Grp'in ilkeleri, çalışma sistemi ve müşteri hizmetleri...
{{brdKategori}}
{{brdKonum}}
Seçimi Tamamla
Vazgeç